Hledat
Menu

Nacházíte se zde: Úvod E-shop Zbraně Lovecké zbraně Kulovnice opakovací H-S Precision PLC – Long Range Carbon Fiber

Doporučujeme Novinka

H-S Precision PLC – Long Range Carbon Fiber

Značka: H-S Precision

Není skladem

139 150 Kč včetně DPH
PLC je nejnovější přírůstek řady Pro-Series® do naší řady zakázkových střelných zbraní. Profesionální lovecká puška s dlouhým dosahem z uhlíkových vláken vyhovuje náročným potřebám všech lovců na dlouhé vzdálenosti. Hlaveň z uhlíkových vláken poskytuje lehčí konfiguraci bez ztráty přesnosti. Více

Popis - H-S Precision PLC – Long Range Carbon Fiber

Naše kulovnice Pro-Series® jsou proslule svoji konstrukci: závěru a hlavně z nerezové oceli, naší kompozitní pažbou z hliníkovým rámem, naší plně nastavitelnou spouští a systémem zásobovaní municí ze zásobníků naši konstrukce. Všechny hlavní komponenty zbraně vyrábíme uvnitř našeho moderního výrobního závodu a vše zde použité je 100 % vyrobené v USA. Testujeme střelbu z každé pušky, kterou vyrábíme, abychom se ujistili, že splňuje naši legendární záruku přesnosti 1/2 MOA (0,30 cal nebo menší). Ke každé pušce je přiložena kopie nástřelného listu.

   

Barevné provedení pažby

   Black-Blue (+$30.00)" data-value="black-blue-2" href="https://hsprecision.com/product/plc-long-range-carbon-fiber/#">Black-Brown " data-value="black-brown-3" href="https://hsprecision.com/product/plc-long-range-carbon-fiber/#">Black-Gray " data-value="black-gray-4" href="https://hsprecision.com/product/plc-long-range-carbon-fiber/#">Black-Olive " data-value="black-olive-5" href="https://hsprecision.com/product/plc-long-range-carbon-fiber/#">Black-Pink (+$30.00)" data-value="black-pink-6" href="https://hsprecision.com/product/plc-long-range-carbon-fiber/#">Black-Pink Camo (+$55.00)" data-value="black-pink-camo-7" href="https://hsprecision.com/product/plc-long-range-carbon-fiber/#">Black-Red (+$30.00)" data-value="black-red-8" href="https://hsprecision.com/product/plc-long-range-carbon-fiber/#">Black-Spruce " data-value="black-spruce-9" href="https://hsprecision.com/product/plc-long-range-carbon-fiber/#">Black-Tan " data-value="black-tan-10" href="https://hsprecision.com/product/plc-long-range-carbon-fiber/#">Black-Tan Camo (+$55.00)" data-value="black-tan-camo-11" href="https://hsprecision.com/product/plc-long-range-carbon-fiber/#">Black-White " data-value="black-white-12" href="https://hsprecision.com/product/plc-long-range-carbon-fiber/#">Black-Yellow (+$30.00)" data-value="black-yellow-13" href="https://hsprecision.com/product/plc-long-range-carbon-fiber/#">Brown-Black " data-value="brown-black-14" href="https://hsprecision.com/product/plc-long-range-carbon-fiber/#">Desert Camo (+$55.00)" data-value="desert-camo-15" href="https://hsprecision.com/product/plc-long-range-carbon-fiber/#">Granite " data-value="granite-16" href="https://hsprecision.com/product/plc-long-range-carbon-fiber/#">Grassland Camo (+$110.00)" data-value="grassland-camo-17" href="https://hsprecision.com/product/plc-long-range-carbon-fiber/#">Gray-Black " data-value="gray-black-18" href="https://hsprecision.com/product/plc-long-range-carbon-fiber/#">Green Camo (+$55.00)" data-value="green-camo-19" href="https://hsprecision.com/product/plc-long-range-carbon-fiber/#">Green-Tan Camo (+$55.00)" data-value="green-tan-camo-20" href="https://hsprecision.com/product/plc-long-range-carbon-fiber/#">Olive-Black " data-value="olive-black-21" href="https://hsprecision.com/product/plc-long-range-carbon-fiber/#">Prairie Grass Camo (+$110.00)" data-value="prairie-grass-camo-22" href="https://hsprecision.com/product/plc-long-range-carbon-fiber/#">Sand " data-value="sand-23" href="https://hsprecision.com/product/plc-long-range-carbon-fiber/#">Spruce-Black " data-value="spruce-black-24" href="https://hsprecision.com/product/plc-long-range-carbon-fiber/#">Tan-Black " data-value="tan-black-25" href="https://hsprecision.com/product/plc-long-range-carbon-fiber/#">Tri Color Desert Camo (+$90.00)" data-value="tri-color-desert-camo-26" href="https://hsprecision.com/product/plc-long-range-carbon-fiber/#">Urban Camo (+$55.00)" data-value="urban-camo-27" href="https://hsprecision.com/product/plc-long-range-carbon-fiber/#">Winter Camo (+$55.00)" data-value="winter-camo-28" href="https://hsprecision.com/product/plc-long-range-carbon-fiber/#">Woodland Camo (+$90.00)" data-value="woodland-camo-29" href="https://hsprecision.com/product/plc-long-range-carbon-fiber/#">

Popis
Pro-Series PLC: Professional Long Range Carbon hunter je naši první kulovnicí v nabídce využívající hlaveň z uhlíkových vláken a my jsme nemohli být s výsledky spokojenější. 
PLC obsahuje naše 10 drážkové vyřezávané jádro z nerezové oceli, obalené povrchem z uhlíkových vláken, který 
obsahuje podstatně méně pryskyřice než u ostatních výrobců – a vytváří dokonalý celek s 10 drážkovým vývrtem.
 
Pažba je také novým přírůstkem do řady H-S Precision. Pažba PLC,    navržená a vyrobená vlastními silami, má oboustranný pistolový  úchop s nastavitelnou lícní částí, což 
umožňuje lovci dostat se do stabilní střelecké polohy a udržovat správný obraz cíle bez ohledu na terén nebo podmínky.

Parametry

Délka
Ráže
Váha
Dovětek k parametrům
Nahoru