Hledat
Menu

Nacházíte se zde: Úvod E-shop Optika Puškohledy IOR 6-24x56 , FFP, MRAD, Osvětlený kříž MP8

Doporučujeme Akce

IOR 6-24x56 , FFP, MRAD, Osvětlený kříž MP8

Značka: IOR

Skladem < 3 ks

Doprava zdarma

54 999 Kč včetně DPH
Představujeme Vám naprosto unikátní a velmi podceňovanou optiku značky IOR. Na severoamerickém trhu známou už léta jako Valdada. Táto Rumunská firma už že let dodává optické přístroje pro armády mnoha zemí, které si ji nedokážou vynachválit. Odstřelovači a benchrest střelci jí velmi dobře a důvěrně znají, protože se velmi často používá v těchto střeleckých kruzích. Model Recon se zvětšením 4-28x50 představuje absolutní špičku z výrobního programu této Evropské společnosti. Nenajdete v ním žádné plastové ani čínské komponenty. Veškeré elementy jsou vyrobené v jedné továrně v Bukurešti.   Pro své optické produkty IOR používá skla značky SCHOTT. Je to špička v oboru a používají je přední výrobci optiky jak Zeiss, Schmidt-Bender, nebo Leica. Tubusy puškohledů IOR mají průměr 35 nebo 40 mm a jejich váha se často blíží 1000 g, ale tohle je cena za spolehlivost a přesnost. V neposlední řadě také za odolnost proti otřesům a mechanickým poškozením. Právě proto je tak oblíbena u vojáků, kterým v případě poruchy optiky může jít o krk. Na přání dodáváme  k optice balistické BDC kroužky pro ráže 223 Rem(5,56x45) pro střelivo 62 gr, nebo pro ráži 308 Win(7,62x51) pro střelivo 168 gr. za 2500 Kč/kus Více

Popis - IOR 6-24x56 , FFP, MRAD, Osvětlený kříž MP8

Představujeme Vám naprosto unikátní a velmi podceňovanou optiku značky IOR. Na severoamerickém trhu známou už léta jako Valdada. Táto Rumunská firma už že let dodává optické přístroje pro armády mnoha zemí, které si ji nedokážou vynachválit. Odstřelovači a benchrest střelci jí velmi dobře a důvěrně znají, protože se velmi často používá v těchto střeleckých kruzích.

Model IOR se zvětšením 6-24x56  představuje absolutní špičku z výrobního programu této Evropské společnosti. Nenajdete v ním žádné plastové ani čínské komponenty. Veškeré elementy jsou vyrobené v jedné továrně v Bukurešti.   Pro své optické produkty IOR používá skla značky SCHOTT. Je to špička v oboru a používají je přední výrobci optiky jak Zeiss, Schmidt-Bender, nebo Leica.

Tubusy puškohledů IOR mají průměr 35 nebo 40 mm a jejich váha se často blíží 1000 g, ale tohle je cena za spolehlivost a přesnost. V neposlední řadě také za odolnost proti otřesům a mechanickým poškozením. Právě proto je tak oblíbena u vojáků, kterým v případě poruchy optiky může jít o krk.

Tubus - 40 mm

Na přání dodáváme  k optice balistické BDC kroužky pro ráže 223 Rem(5,56x45) pro střelivo 62 gr, nebo pro ráži 308 Win(7,62x51) pro střelivo 168 gr. za 2500 Kč/kus
 

Nahoru