Hledat
Menu

Nacházíte se zde: Úvod E-shop Optika Puškohledy IOR S-Breaker- 2-16x42, FFP, MRAD, IL,

Doporučujeme Akce Novinka

IOR S-Breaker- 2-16x42, FFP, MRAD, IL,

Značka: IOR

Skladem < 3 ks

Doprava zdarma

56 590 Kč včetně DPH

Popis - IOR S-Breaker- 2-16x42, FFP, MRAD, IL,

Představujeme Vám naprosto unikátní a velmi podceňovanou optiku značky IOR. Na severoamerickém trhu známou už léta jako Valdada. Táto Rumunská firma už že let dodává optické přístroje pro armády mnoha zemí, které si ji nedokážou vynachválit. Odstřelovači a IPSC střelci jí velmi dobře a důvěrně znají, protože se velmi často používá v těchto střeleckých kruzích.

Model S-Breaker se zvětšením 2-16x42  představuje Jednu z nejzajímavějších taktických optik  z výrobního programu této Evropské společnosti. Nenajdete v ním žádné plastové ani čínské komponenty. Veškeré elementy jsou vyrobené v jedné továrně v Bukurešti.   Pro své optické produkty IOR používá skla značky SCHOTT. Je to špička v oboru a používají je přední výrobci optiky jak Zeiss, Schmidt-Bender, nebo Leica.

Tubusy puškohledů IOR mají průměr 35 nebo 40 mm a jejich váha se často blíží 1000 g, ale tohle je cena za spolehlivost a přesnost. V neposlední řadě také za odolnost proti otřesům a mechanickým poškozením. Právě proto je tak oblíbena u vojáků, kterým v případě poruchy optiky může jít o krk.

Na přání dodáváme  v provedení SAND.

Optika je vybavená systémem DT(Double Turn) a MTC(More Tactical Clicks), Zero Stop a Locking Turret.

Tubus - 35 mm

Nahoru