Hledat
Menu

Nacházíte se zde: Úvod E-shop Optika Puškohledy IOR TX Rider 3-25x56 Tactical , FFP, MIL, IL, Zero Stop

Doporučujeme Akce Novinka

IOR TX Rider 3-25x56 Tactical , FFP, MIL, IL, Zero Stop

Značka: IOR

Skladem < 3 ks

Doprava zdarma

66 900 Kč včetně DPH
Představujeme Vám naprosto unikátní a velmi podceňovanou optiku značky IOR. Na severoamerickém trhu známou už léta jako Valdada. Táto Rumunská firma už že let dodává optické přístroje pro armády mnoha zemí, které si ji nedokážou vynachválit. Odstřelovači a benchrest střelci jí velmi dobře a důvěrně znají, protože se velmi často používá v těchto střeleckých kruzích. Model TX RIDER s variabilním zvětšením 3-25x56  představuje zlatý hřeb výrobního programu této Evropské značky. Nenajdete v ním žádné plastové ani čínské komponenty. Veškeré elementy jsou vyrobené v jedné továrně v Bukurešti.   Pro své optické produkty IOR používá skla značky SCHOTT. Je to špička v oboru a používají je přední výrobci optiky jak Zeiss, Schmidt-Bender, nebo Leica. Tubusy puškohledů IOR mají průměr 35 nebo 40 mm a jejich váha se často blíží 1000 g, ale tohle je cena za spolehlivost a přesnost. V neposlední řadě také za odolnost proti otřesům a mechanickým poškozením. Právě proto je tak oblíbena u vojáků, kterým v případě poruchy optiky může jít o krk. Více

Popis - IOR TX Rider 3-25x56 Tactical , FFP, MIL, IL, Zero Stop

Představujeme Vám naprosto unikátní a velmi podceňovanou optiku značky IOR. Na severoamerickém trhu známou už léta jako Valdada. Táto Rumunská firma už že let dodává optické přístroje pro armády mnoha zemí, které si ji nedokážou vynachválit. Odstřelovači a benchrest střelci jí velmi dobře a důvěrně znají, protože se velmi často používá v těchto střeleckých kruzích.

Model TX RIDER s variabilním zvětšením 3-25x56  představuje zlatý hřeb výrobního programu této Evropské značky. Nenajdete v ním žádné plastové ani čínské komponenty. Veškeré elementy jsou vyrobené v jedné továrně v Bukurešti.   Pro své optické produkty IOR používá skla značky SCHOTT. Je to špička v oboru a používají je přední výrobci optiky jak Zeiss nebo Schmidt-Bender.

Tubusy puškohledů IOR mají průměr 35 nebo 40 mm a jejich váha se často blíží 1000 g, ale tohle je cena za spolehlivost a přesnost. V neposlední řadě také za odolnost proti otřesům a mechanickým poškozením. Právě proto je tak oblíbena u vojáků, kterým v případě poruchy optiky může jít o krk.

Tubus - 35 mm

Nahoru