Hledat
Menu

Nacházíte se zde: Úvod E-shop Zbraně Lovecké zbraně Kulovnice opakovací Opakovací kulovnice Howa 1500 Walnut

Doporučujeme Novinka

Opakovací kulovnice Howa 1500 Walnut 223 Rem

Značka: Howa

Není skladem

Doprava zdarma

25 899 Kč včetně DPH
Velmi populární ve Spojených Státech Amerických kulovnice značky Howa s rodokmenem v Japonsku. Už řadu let těší lovce a sportovní střelce po celém světě a to především zpracováním a skvělou preciznosti. Dokonale zpracované v Japonsku hlavňové systémy garantuji soustřely na úrovní 1,3 cm na 100 m(3 rany). V České Republice jsou už dobře známy stovkám myslivců a sportovních střelců. A nyní jsou opět na trhu. Pokud potřebujete velmi precizní a praktickou zbraň za přiměřenou cenu tak jste na správné adrese "Howa" je přesně to co hledáte. Více

Popis - Opakovací kulovnice Howa 1500 Walnut 223 Rem

Základní specifikace Kulovnice Howa 1500 STANDARD Walnut

 • Závit na ústí 1/2-28 UNEF
 • Průměr hlavně lightweigt 14,5 mm, standard a mag 15,8 mm
 • Dvoupolohová spoušť
 • Třípolohová pojistka
 • Délka hlavně lightweigt 51 cm, standard 56 cm a magnumové ráže 61 cm 
 • Nábojová schránka 5+1, Mag 3+1
 • Možnost dokoupit redukci na zásobník 
 • Hmotnost  2,9 až 3,3 kg dle typu 
 • Vysoce kvalitní ořechová pažba z jednoho kusu jemné zdrsnění na předpažbí a pistolové rukojeti
 • Monte Carlo lícnice
 • Dostupné v rážích: 22-250 Rem, .243 Win, 6.5 Creed, 7MM-08 Rem, .308 Win, .270 Win, .30-06 Spr., 7MM Rem Mag, 300 PRC & 6.5 PRC

Velkoobchod: ANO 

Detailní popis Kulovnice Howa 1500 STANDARD Walnut

Opakovací zbraň Howa 1500 s válcovým odsuvným závěrem, který je uzamčen dvěma protilehlými ozuby v pouzdře závěru. Pojistka je umístěna na pravé straně pouzdra závěru. Vzadu na závěru je umístěn výstražník., který signalizuje zda je bicí mechanizmus natažen.

Opakovací kulovnice Howa 1500 má v závěru tři odfukové otvory pro případ perforace nábojnice. Pro tento případ jsou plyny odváděny vlevo. Nábojová schránka pojme pět nábojů, u magnumových ráží jenom tři. Dno nábojové schránky lze vyklopit dolů po zmáčknutí tlačítka v přední části lučíku. Případně lze ke zbrani dokoupit zásobníkovou konversi.

Kulovnice Howa - spoušťový mechanismus

Spoušt má svislé, příjemné rýhovaní a je dobře tvarovaná. Moderní dvoustupňový spoušťový mechanismus umožňuje přesně předvídat odpálení náboje. Jemná pružina spouště umožňuje Individuálního nastavení odporu potřebné k překonání odporu spouště a tím nahrazuje napínáček. Přesné zpracování spouště minimalizuje možnost strhávaní zbraně během střelby. 

Kvalitně zpracované hlavně Howa 1500 mají kruhový průřez a díky kovaní za studena nabízejí prvotřídní výkon při střelbě.

Kulovnice - zákony

Tato kulovnice je zbraň kategorie C a kupující potřebuje při zakoupení zbraně, kterou je kulovnice, předložit zbrojní průkaz.

Nahoru